Jarmark MŠ Hlinecká

4. VÁNOČNÍ JARMARK

na zahradě  MŠ Hlinecká

26. 11. 2022 od 14.00 hodin

V adventním čase je dobrým zvykem se navzájem potkávat, popovídat si s přáteli, vypít vánoční punč a něco dobrého ochutnat. K tomuto času také patří možnost vyrobit pár drobností, kterými uděláte radost nejen sobě, ale hlavně svým nejbližším.

Na to vše Vás zveme na náš 4. Vánoční jarmark, který pro Vás připravili rodiče se svými dětmi a zaměstnanci mateřské školy.

Vezměte své blízké a známé a přijďte do naší zahrady společně pobýt, adventně se naladit a nechat rozzářit dětské oči.

 Budou zde:

stánky s vánočními a zimními dekoracemi, stánky s občerstvením (dobroty, nealko punč, čaj…), dílničky pro děti.

Výtěžek z jarmarku bude věnován dětem z naší MŠ.

Těšíme se na Vás.

Související články

Přijme do pracovního poměru učitelku MŠ Přijme do pracovního poměru učitelku MŠ

Přijme do pracovního poměru učitelku MŠ

požadováno minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v oboru předškolní pedagogiky platové zařazení dle katalogu prací a podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe (od 31.290,- Kč) plný úvazek, pracovní smlouva na dobu určitou/zástup za MD nástup: 1. 11. 2023 Žádost o přijetí do pracovního poměru zasílejte na e-mailovou adresu ředitelky školy markova@mstyn.cz Náležitosti žádosti: kontaktní […]

Oznámení rodičům – omezení, uzavření provozu MŠ Oznámení rodičům – omezení, uzavření provozu MŠ

Oznámení rodičům – omezení, uzavření provozu MŠ

Ředitelství Mateřské školy Týn nad Vltavou, Hlinecká 729, 375 01 Týn nad Vltavou oznamuje rodičům organizaci mateřské školy v době svátků, prázdnin, pracovní neschopnosti pedagogů, studijního volna pedagogů a čerpání řádné dovolené pedagogů: V době státních svátků: provoz mateřské školy je zcela uzavřen; rodičům není zajištěn provoz. V době prázdnin (podzimních, vánočních, jarních, letních): letní prázdniny – provoz […]

Kurzy inline bruslení pro děti Kurzy inline bruslení pro děti

Kurzy inline bruslení pro děti

Jezdíme na dopravím hřiští Malá Strana. Děti z MŠ 4 – 6 let, začínají 4.4. v 16:00. Profesionální instruktoři s akreditací MŠMT

  • Hlinecká 729
  • 375 01 Týn nad Vltavou

IČO: 600 77 204

ID datové schránky: qcnnq3j

Mapa na serveru mapy.cz

Ředitelka školy:
Bc. Alena Marková
Telefon: 385 701 700, 602 561 005
E-mail: markova@mstyn.cz

Ekonomka školy:

Helena Kaucová – 385 701 707, ms.tynnadvltavou@seznam.cz

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz