Co dělají medvědi, když je horko?

Včera 17:35
Krisarka@seznam.cz 
Komu:
VeruncinkaB@seznam.cz

Článek

Co dělají medvědi, když je horko?
Tento týden byl opravdu horký, ale ve školce jsme si přesto užili spoustu zábavy a naučili se nové věci. Počasí nás nezastavilo od různorodých aktivit.
Po jedné z procházek jsme se osvěžili sprškou, což nám všem pomohlo překonat vedro a bylo to velmi zábavné. Děti se smály a užívaly si chladivou vodu.
Další den jsme otrhávali jahody, které jsme sami zasadili. Jahody byly sladkou odměnou za jejich práci.
Navštívili jsme také Otáčivé hlediště, kde jsme sledovali představení Asterixe a Obelixe. Dětem se představení velmi líbilo a smích a nadšení byly všudypřítomné. Byla to skvělá kombinace kultury a zábavy.
Na přání dětí jsme postavili opičí dráhu. Tato aktivita byla skvělým způsobem, jak procvičit motoriku těla. Děti si užily skákání a což nejen posílilo jejich fyzickou kondici, ale také jejich sebevědomí a týmového ducha.
Závěr týdne patřil výtvarným aktivitám, kde jsme si hráli s barvičkami. Děti si vyzkoušely různé techniky a zjistily, co všechno lze s barvičkami vytvořit. Kreativita byla na maximu a na konci jsme měli barvičky nejen na papíře, ale i na sobě. Doufáme, že se na nás maminky a tatínkové nezlobí – byla to velká legrace a děti si to nesmírně užily.
Před námi je poslední školkový týden a zábava ještě nekončí! Plánujeme další vzrušující aktivity.Děti se určitě mají na co těšit, a my také.

Související články

Medvídci se loučí Medvídci se loučí

Medvídci se loučí

Ahoj školko, ahoj prázdniny … Tento rok jsme toho zvládli opravdu hodně a proto jsme si tento týden už jen užívali. Stavěli jsme si opičí dráhy, užívali si na hřišti ve školce, ale také jsme podnikli cestu na hřiště Pod Lesem. Za to děkujeme rodině Třískových, že si tam děti mohly pohrát. Opekli jsme buřty […]

Medvídci na pouťi a na dětském hřišti v bývalých kasárnách Medvídci na pouťi a na dětském hřišti v bývalých kasárnách

Medvídci na pouťi a na dětském hřišti v bývalých kasárnách

Blíží se konec školkového roku a my se stále učíme nové věci, ale to neznamená, že si závěr neumíme užít. Všichni jistě víte, že k nám přijela pouť, a proto jsme se hned v úterý vydali na obhlídku. Byli tak hodní, že nás dokonce povozili na kolotoči. Děti byly nadšené a smích zněl široko daleko.Protože […]

Medvědí vyletování Medvědí vyletování

Medvědí vyletování

Medvědi na výletě v zoo  Tábor Větrovy a na výletní lodí v Týně   Pro školkový výlet jsme zvolili Zoo Tábor Větrovy. Výlet se vydařil, i přesto že jsme to netušili a trochu jsme se k zoo prošli ,měli jsme stále dost sil. Nezaháleli jsme a hned po svačině jsme se šli podívat, jaké zvíře […]

  • Hlinecká 729
  • 375 01 Týn nad Vltavou

Odhlašování obědů: Dana Vovesná

+420 385 701 708
+420 702 247 980

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz