Ve třídě u Žabiček

V pondělí 4. září jsme se po prázdninách opět sešli ve třídě Žabiček. Na děti čekaly nově opravené vstupní prostory a nové šatny s praktickými poličkami. Pro děti byly na uvítanou připravené žabičky s balónkem. Děti se po prázdninách seznámily s novými prostory školy – třída, jídelna, tělocvična. Pomalu jsme se formou her seznamovali a stmelovali kolektiv. Vytvořili jsme společně pavučinu přátelství, nakreslili jsme obrázky kamarádů, procvičili grafomotoriku, vytvořili obraz žabičky, zazpívali jsme si známé lidové písničky a také jsme si společně zatančili. Děti měly možnost se seznámit i s okolím školy a naše kroky vedly i do parku na otáčivém hledišti.

Ve čtvrtek proběhly třídní schůzky v přátelském duchu. Rodiče se seznámili s organizací školního roku a se školním řádem.
Těšíme se na další zážitky s dětmi a spolupráci s rodiči.

Související články

Loučení s předškoláky Loučení s předškoláky

Loučení s předškoláky

A je to tady! Máme za sebou ten dlouho očekávaný den, na který jsme se pilně připravovali. Včera jsme prožili krásné odpoledne v komunitním centru Vltavotýnska, kde jsme se loučili s našimi předškoláky a pasovali jsme je na školáky. Naše pozvání přijal pan starosta města Týna nad Vltavou Bc. Karel Hladeček, který dětem předával pamětní […]

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz