Loučení s předškoláky

A je to tady! Máme za sebou ten dlouho očekávaný den, na který jsme se pilně připravovali. Včera jsme prožili krásné odpoledne v komunitním centru Vltavotýnska, kde jsme se loučili s našimi předškoláky a pasovali jsme je na školáky. Naše pozvání přijal pan starosta města Týna nad Vltavou Bc. Karel Hladeček, který dětem předával pamětní medaile. Dále naše pozvání přijala paní ředitelka MŠ Týn nad Vltavou Bc. Alena Marková , která se s dětmi loučila a předávala desky s pamětním listem a dárečky. Milým překvapením pro děti byl příjezd paní učitelky Markéty, která děti vedla v prvním pololetí. A nechyběly samozřejmě paní učitelky Bára a Hanka, které děti dovedly až sem, na konec školního roku. Na děti kromě dárečků a medaile čekalo i bohaté pohoštění a žabičkový dort, na kterém si všichni pochutnali.

Velké poděkování patří panu Miroslavovi Bžochovi, DiS., který nám naše loučení nafotil a také zaměstnankyním Komunitního centra, které byly velice ochotné, vstřícné a milé. Moc děkujeme za tuto možnost, udělat si slavnost pro rodiče s dětmi na takovém krásném místě. Zejména v tomto dusném letním počasí jsme uvítali venkovní a vnitřní kamenné prostory, kde bylo příjemně, místo naší vytopené a nevyvětratelné třídy.

Máme z toho dobrý pocit. Víme, co příště uděláme jinak, aby to bylo ještě dokonalejší, ale jak se říká: „Chybami se člověk učí“.

No a teď už nás čeká jen výlet parníkem, dojít si na zmrzlinu a hurá do posledního týdne před prázdninami.


 

Související články

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz