MŠ U LÍPY

MŠ U LÍPY

Týn nad Vltavou

MŠ U LÍPY

MŠ U Lípy

Vítejte u nás, na webových stránkách MŠ U Lípy

MŠ Týn nad Vltavou sdružuje 4 pracoviště: MŠ Hlinecká (ředitelství), MŠ Dewetterova, MŠ U Lípy a MŠ Komenského.

Pro nahlédnutí do “Vaší” mateřské školy či třídy vyberte odkaz v horním navigačním menu. Zde jsou uvedeny informace z konkrétních MŠ.

Nástěnka

Aktuálně v naší školce

Lipové zprávičky – od Kvítků Lipové zprávičky – od Kvítků

Lipové zprávičky – od Kvítků

Hola, hola školička nás volá! Moc jsme se do té naší školky těšili, protože tu na nás čekali kamarádi i paní učitelky. Skoro všichni se tu známe už od loňska, takže slzičky u nás nebyly žádné… Přivítali jsme novou paní učitelku Ivu a těšili se na paní učitelku Jitku…. Co všechno nás asi čeká! Většina […]

Lipové zprávičky – od Lupínků Lipové zprávičky – od Lupínků

Lipové zprávičky – od Lupínků

Vítejte v naší školce! Ve třídě Lupínků si po kapičkách zvykáme na nové prostředí, kamarády i paní učitelky…Už víme, jakou má kdo značku, která je moje židlička i postýlka. Ale ještě pořád se máme co učit. Tolik hraček na nás každé ráno čeká! Tak nám držte palce, ať nám to zvykání netrvá moc dlouho. Paní učitelky […]

Lipové zprávičky 06/23 Lipové zprávičky 06/23

Lipové zprávičky 06/23

Naše přání sluníčko vyslyšelo a konečně si můžeme naplno užívat naši krásnou zahradu. Sportujeme, cvičíme, pečujeme o záhony a odměnou je pro nás výborná svačina v altánku. Květen pro nás začal velkými přípravami na oslavu dne matek. Filípkovo maminka nás pozvala do MěDDM na tvoření v dílničce. Zjistily jsme, že i květiny umí „namalovat“ pěkný obrázek. S jejich […]

Lipové zprávičky 05/23 Lipové zprávičky 05/23

Lipové zprávičky 05/23

,,Březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem!“ Tentokrát tahle lidová pranostika platila do posledního písmenka, přestože jsme si 21. 3. daly s vyháněním Moreny neskutečnou práci…. Ještěže jsme na to nebyly samy. Pomáhali nám baráčníci, rodiče i kamarádi z ostatních školek. S Morenou jsme se rozloučili na mostě písněmi, básněmi i tancem, ponocný ji dle tradice zapálil […]

  • U Lípy 478
  • 37501 Týn nad Vltavou

MŠ U Lípy 478, učitelka pověřená řízením: Bc. Jitka Zídková

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz