Duben u Kvítků byl ve znamení vzdělávání, objevování, dovádění a užívání si prvních teplých jarních dnů. Zkraje měsíce k nám přijelo divadlo s představením O veselé mašince, kde jsme si mohly zazpívat spousty známých písní.
Také jsme se vypravily do knihovny, což se nám bude moc hodit, protože po prázdninách nás čeká škola a my už teď víme, jak si vybrat a půjčit knihu. V knihovně se nám tak líbilo, že jsme se tam vypravily ještě jednou – tentokrát jsme zkoumaly vodníky z českých pohádek.
S rodiči jsme si užily při plnění zajímavých úkolů na Dni Země a jako odměnu jsme si opekly společně buřta na Červeném vrchu. Také jsme začaly jezdit plavat do Písku – další dovednost, kterou určitě využijeme v nadcházejícím létě. No ale vůbec nejvíce jsme si užily výlet do Sladovny v Písku, kde jsme si zahrály na mravence a prozkoumali jsme jejich mraveniště křížem krážem. Tak takový byl náš duben 🙂
