1. třída – Berušky

DOBRÉ RÁNO, DOBRÝ DEN,

VE ŠKOLCE SI POHRAJEM.

ZACVIČÍME, ZAZPÍVÁME,

PROTOŽE SE RÁDI MÁME.

DOBRÉ RÁNO, DOBRÝ DEN,

BERUŠKY SE JMENUJEM.

V 1. TŘÍDĚ „BERUŠEK“ SE NA VÁS TĚŠÍ PANÍ UČITELKY JANA A OLINA

Aktuality z naší třídy

Březen v BERUŠKÁCH Březen v BERUŠKÁCH

Březen v BERUŠKÁCH

Březen za kamna vlezem. To ovšem, ale u nás v 🐞🐞 neplatilo… Třetí měsíc v roce jsme pojali spíše cestovatelsky. Navštívili jsme knihovnu📖, vydali se z Bohunic do Týna po stopách 🐾kolouška. Abychom necestovali pouze my, ve školce nás navštívilo mobilní planetárium🪐. Celý měsíc jsme zakončili velikonočním tvořením s rodiči🐣🖌️.  

Únor v „BERUŠKÁCH“ Únor v „BERUŠKÁCH“

Únor v „BERUŠKÁCH“

Měsíc únor byl plný pohádek👸, smíchu, pohybu🤸‍♀️, oslavili jsme svátek svatého Valentýna💕, ale hlavně jsme se všichni těšili na společný KARNEVAL🎭, který jsme si opravdu užili.

Prosinec v „BERUŠKÁCH“ Prosinec v „BERUŠKÁCH“

Prosinec v „BERUŠKÁCH“

Na bílém obláčku andílek maličký, prstíčky rozsvítí sněhové hvězdičky. Jednu nám posílá i s přáním od srdce, ať s láskou prožijem letošní Vánoce. Veselé Vánoce a zdraví v novém roce přejí Berušky

LISTOPAD V „BERUŠKÁCH“ LISTOPAD V „BERUŠKÁCH“

LISTOPAD V „BERUŠKÁCH“

V listopadu 🐞🐞 stavěly domečky pro ježky, pouštěly draky, vyzkoušely si nové výtvarné techniky. Společně s kamarády ze 🌞 a 🦋 navštívily MDDM, kde si vytvořily ozdobičky na stromeček. Velkou zábavu si děti užily i při dramatizaci pohádky. 😊😊😊

Říjen v ,,Beruškách“ Říjen v ,,Beruškách“

Říjen v ,,Beruškách“

Nejenom v přírodě si podzim začal pohrávat s barvami a vytvářel barevná zákoutí. A i my v 🐞 jsme si pohrávali nejen s přírodou. Zpívali jsme, tancovali, začali plnit projekt ,,Se Sokolem do života“, poznávali ovoce🍎🍐 , zeleninu🥕🌽. Sbírali jsme přírodniny a tvořili s nimi. Samozřejmostí byl čas strávený venku s teplým podzimním 🌞.

Září v „Beruškách“ Září v „Beruškách“

Září v „Beruškách“

Na začátku září, každý chviličku, uronil alespoň jednu malou slzičku. Postupem času plačících berušek ubývalo. Na konci měsíce většina dětí chodila do školky s úsměvem, protože už věděla, na co se může těšit.

  • Dewetterova 452
  • 375 01 Týn nad Vltavou

Vedoucí stravování pí. Svobodová: 607 492 259

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz