MŠ KOMENSKÉHO

MŠ KOMENSKÉHO

Týn nad Vltavou

MŠ KOMENSKÉHO

MŠ Komenského

Vítejte u nás, na webových stránkách MŠ Komenského

MŠ Týn nad Vltavou sdružuje 4 pracoviště: MŠ Hlinecká (ředitelství), MŠ Dewetterova, MŠ U Lípy a MŠ Komenského.

Pro nahlédnutí do “Vaší” mateřské školy či třídy vyberte odkaz v horním navigačním menu. Zde jsou uvedeny informace z konkrétních MŠ.

Nástěnka

Aktuálně v naší školce

V tomto týdnu jsme si s dětmi začali povídat o povolání. Navštívili jsme veterinární ordinaci MVDr. Vojtecha Richtera, který byl naprosto úžasný. Dětem ukázal různé nástroje a řekl, k čemu je používá. Na Péťovi nám ukázal, co je to ultrazvuk a k čemu slouží. Děti se mohly zvážit i na váze a poslechnout si stetoskopem […]

S žabkou jdeme na statek S žabkou jdeme na statek

S žabkou jdeme na statek

Od začátku dubna na nás čekalo krásné téma – domácí  a užitková zvířata.  Děti se seznamovaly s některými zvířaty, snažily se určit celou rodinu, poznat zvíře podle zvuku, který vydává, poskládat puzzle a spoustu dalších věcí. Naučily se písničky a básničky s pohybem a také si zatancovaly tanec Pásla ovečky. V rámci vycházek jsme se […]

Autorské čtení paní Lenky Jakešové Autorské čtení paní Lenky Jakešové

Autorské čtení paní Lenky Jakešové

V pátek 22. března k nám zavítala spisovatelka Lenka Jakešová, která je autorkou několika dětských knížek, ale i písní. Dětem byl přečten příběh o včeličce Emičce, mohly si zatancovat i zazpívat a prohlédnout si knihy, které paní Lenka přinesla na ukázku. Program byl velice poutavý a dětem se moc líbilo.

Ukázková hodina v 1. B Ukázková hodina v 1. B

Ukázková hodina v 1. B

Ve středu 20. 3. jsme se byli podívat v 1. B, jak se děti učí, jak to vypadá ve škole a co děti vlastně příští rok čeká. Žabičky byly velice šikovné a krásně s paní učitelkou Mgr. Editou Jindřichovou spolupracovaly.

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz