MŠ HLINECKÁ

MŠ HLINECKÁ

Týn nad Vltavou

MŠ HLINECKÁ

MŠ Hlinecká

Vítejte u nás, na webových stránkách MŠ Hlinecká

MŠ Týn nad Vltavou sdružuje 4 pracoviště: MŠ Hlinecká (ředitelství), MŠ Dewetterova, MŠ U Lípy a MŠ Komenského.

Pro nahlédnutí do “Vaší” mateřské školy či třídy vyberte odkaz v horním navigačním menu. Zde jsou uvedeny informace z konkrétních MŠ.

Nástěnka

Aktuálně v naší školce

Loučení s bruslením Loučení s bruslením

Loučení s bruslením

V lednu jsme začínali s bruslením a než jsme se pořádně rozkoukali, tak je konec. Byla radost děti pozorovat, jak od prvních nesmělých krůčků na začátku kurzu, na konci opravdu bruslily. Na závěrečnou hodinu se mohli přijet podívat i rodiče a přesvědčit se, co jejich děti na bruslích dokáží. Děti se rozloučily s trenéry a […]

Návštěva v 1. třídě Návštěva v 1. třídě

Návštěva v 1. třídě

Letos je ve třídě Delfínků 15 předškoláků a tak jsme se šli 20. března podívat do 1. třídy na naše bývalé kamarády. Přivítala nás paní učitelka Šebestová a společně s dětmi nám ukázaly co už se naučily z matematiky. Potom se zapojily i děti z Delfínků, poznávaly čísla od 1 do 10, pracovaly na tabuli […]

Velikonoční tradice Velikonoční tradice

Velikonoční tradice

V úterý 19. března byly děti z Delfínků pozvány na Baráčnickou rychtu, aby se seznámily s velikonočními tradicemi. Děti také vyprávěly jaké zvyky dodržují doma. Společně jsme si řekli velikonoční koledu a prohlédli si výstavu kraslic, slepiček a zajíčků. Nejvíce se dětem líbily různé řehtačky a klapačky, které si mohly i vyzkoušet.

Pohádka o Budulínkovi Pohádka o Budulínkovi

Pohádka o Budulínkovi

Budulínku, Budulínku, neotvírej nikomu, ať nám nepřivoláš z lesa do domečku pohromu…. – to radili babička s dědečkem Budulínkovi, než odešli do města.   Děti znají pohádku velmi dobře a zkusily si zahrát, jak Budulínek dopadl, když neposlouchal a liška ho odnesla do lesa.

  • Hlinecká 729
  • 375 01 Týn nad Vltavou

Odhlašování obědů: Dana Vovesná

+420 385 701 708
+420 702 247 980

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz