Březen ve Sluníčkách

V březnu k nám do školky přijelo mobilní planetárium. S dětmi jsme shlédli pohádku o zvířátkách a poslechli jsme si povídání o planetách a souhvězdích.
Také jsme se podívali do knihovny. Teď už všichni víme, k čemu knihovna slouží, jak to v ní funguje a také jak se ke knihám chováme.
Před Velikonoci jsme se vydali na delší vycházku z Bohunic, kdy jsme hledali ztraceného kolouška. Za splnění úkolů nás ve školce čekala malá odměna.
Nakonec jsme si užili velikonoční odpoledne s rodiči se zdobením vajíček do květníčků.

Související články

Únor u Sluníček Únor u Sluníček

Únor u Sluníček

Z pohádky do pohádky, vrátky tam a zase zpátky…a nakonec nás pohádka dovedla až na Karneval. Užili jsme si spoustu zábavy, zpěvu, tance, soutěžení a nechyběla ani velká hostina.

Leden ve „Sluníčkách“ Leden ve „Sluníčkách“

Leden ve „Sluníčkách“

V lednu jsme si s dětmi povídali o třech králích a navštívili kostel sv. Jakuba, čímž jsme krásně ukončili vánoční čas. Také jsme se dozvěděli něco nového o zvířátkách ze ZOO Hluboká 🐍🐢🪳 Ve třídě jsme pozorovali okna – jak nám je mrazík každé ráno ozdobil a sluníčko svými paprsky vše zase zahřálo 🌞

Prosinec ve „Sluníčkách“ Prosinec ve „Sluníčkách“

Prosinec ve „Sluníčkách“

Začátkem měsíce do naší školky zavítal Mikuláš s čertem a andělem. Užili jsme si příjemné tvořivé odpoledne s rodiči a pak už si jen užívali krásný vánoční čas. S dětmi jsme si prošli vyzdobené město, podívali jsme se na betlém a na několik dnů si parádně užili sněhovou nadílku. A protože jsme byli moc hodní, […]

  • Dewetterova 452
  • 375 01 Týn nad Vltavou

Vedoucí stravování pí. Svobodová: 607 492 259

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz