BŘEZEN V SRDÍČKÁCH

Březen jsme v Srdíčkách pojali ve znamení vítání jara. Rozloučili jsme se se zimou díky návštěvě p. Hanušové z MěDDM a její pohádkou „O ztracené rukavičce“. Seznámili jsme se s typickými prvky jara, které k němu patří, jako např. teplé počasí, rozkvetlé keře a květiny, Velikonoce apod. Společně jsme ve třídě toto roční období přivolávali tvořením jarních výrobků a pečením jidášů, venku jsme byli součástí  vypouštění Morany. Také jsme navštívili Baráčnickou rychtu, do které jsme se dopravili autobusem společně se třídou Medvídků a Delfínků, a ve které jsme měli možnost se seznámit s velikonočními tradicemi a výrobky.

Související články

ÚNOR V SRDÍČKÁCH ÚNOR V SRDÍČKÁCH

ÚNOR V SRDÍČKÁCH

Olízl se mráz. Jednou? A pak zas. A pak mu to zachutnalo, lízal, co mu v cestě stálo : stromy domy autobusy dětské tváře pusy nosy. Ty mu tuze zachutnaly ! Lízal je až zčervenaly.

LEDEN V SRDÍČKÁCH LEDEN V SRDÍČKÁCH

LEDEN V SRDÍČKÁCH

„Už je leden, je to tak, přišla velká zima….“ Sotva jsme popřáli Novému roku a zamávali Třem králům, tak nás nový měsíc vtáhl do pohádky O dvanácti měsíčkách. Spolu jsme poznali, že LEDEN má další bratříčky a s nimi rychle ubíhá celý rok. Zimní radovánky pokračovaly do konce měsíce. Nejen, že nás potěšily hry s […]

  • Hlinecká 729
  • 375 01 Týn nad Vltavou

Odhlašování obědů: Dana Vovesná

+420 385 701 708
+420 702 247 980

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz