Třída Skřítkové přivítala nové skřítky

Od pondělí 4.9.2023 nastal čas nových začátků a nového řádu.
Zaměřili jsme se na vzájemné poznávání pomocí her, které jsou pro děti nejpřirozenějším způsobem, jak se seznámit s realitou.
Poznávali a objevovali jsme nové prostředí ve velké budově základní školy, a aby nám tu bylo spolu hezky, stanovili jsme si společná pravidla a povídali si o správném chování ve školce.
Děti si uvědomily svá práva i práva druhých, učily se rozhodovat se, vcítit se do druhého a vnímat krásu dětského přátelství.

Související články

KVĚTEN 2024 KVĚTEN 2024

KVĚTEN 2024

Naše Země ta se točí, i když nemá nožičky. zvesela si neposkočí,  shodila by hvězdičky. Po vesmíru tiše pluje, s Merkurem si promluví, Venuše jí pozdravuje a Slunce jí pohladí.   V květnu jsme se vydali do Vesmíru. V raketách jako kosmonauti obletěli zeměkouli a zjistili, proč se točí. Poznávali nejznámější souhvězdí a planety ve […]

DUBEN 2024 DUBEN 2024

DUBEN 2024

Měsíc duben vnesl do naší školky zajímavé téma, které bylo zaměřeno na povolání a profese. Děti si tak uvědomily, jak je práce v životě důležitá, proč musí dospěláci chodit do zaměstnání  a co znamená rčení „ bez práce nejsou koláče a práce kvapná málo platná. V návaznosti na pohádku O třech prasátkách určovaly materiál a také […]

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz