Loučení s bruslením

V lednu jsme začínali s bruslením a než jsme se pořádně rozkoukali, tak je konec. Byla radost děti pozorovat, jak od prvních nesmělých krůčků na začátku kurzu, na konci opravdu bruslily. Na závěrečnou hodinu se mohli přijet podívat i rodiče a přesvědčit se, co jejich děti na bruslích dokáží. Děti se rozloučily s trenéry a odvezly si diplom a čokoládovou medaily.

 

Související články

Plavecký výcvik Plavecký výcvik

Plavecký výcvik

Děti byly už na čtvrté hodině plavání a je poznat jaké dělají pokroky. Ve velkém bazénu plavou „jako delfíni“ a někteří se odváží i skočit. Děti plavou s pomůckami, ale pohyb ve vodě si užívají. Velká zábava byla, když převážely na hlavě různé vodní živočichy a lepily je na konci bazénu na stěnu.  

Správný delfín má rád vodu Správný delfín má rád vodu

Správný delfín má rád vodu

Letos čeká naše Delfínky další „zkouška“ zdatnosti. Po bruslení začali předškoláci jezdit na plavání. Po příjezdu na plavecký stadion se nejdříve děti nasvačí, potom se jdou osprchovat a převléci do plavek. U bazénu děti převezmou zkušené „plavčice“ a jak vše probíhá, nejlépe vidíte na fotografiích. Děti jsou z „plavání“ nadšené. Uvidíme co bude, až půjdou […]

  • Hlinecká 729
  • 375 01 Týn nad Vltavou

Odhlašování obědů: Dana Vovesná

+420 385 701 708
+420 702 247 980

© 2023 Mateřská škola Týn nad Vltavou - všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování osobních údajů | Webdesign: WP4you.cz